Ceník

Aktuálně nabízíme možnost platby na místě bezhotovostně prostřednictvím QR kódu.

I přes nemalé investice do nejnovější přepravní techniky zvyšující pohodu a bezpečnost koní garantuji trvale stálé ceny, a to nezávisle na skokovém zdražení pohonných hmot.

Naopak, ještě můžete ušetřit:

Ceník

Přeprava ve vleku pro dva koně po ČR

17Kč/km

Včetně přístavných. V ceně jsou již započteny i dálniční poplatky, pojištění přepravy a pomoc s naložením koně. Přeprava doprovodných osob a jezdeckých potřeb zdarma.

Přeprava ve vleku pro dva koně po městě Brně a nejbližším okolí

20Kč/km

Včetně přístavných. Nebo hodinový paušál 1.000,- Kč/h bez ohledu na ujeté kilometry.

Přeprava ve vleku pro dva koně v zahraničí

18Kč/km

Včetně přístavných. V ceně jsou již započteny dálniční poplatky na území ČR, pojištění přepravy, honorář druhého řidiče a pomoc s naložením. Cena neobsahuje případné ustájení koní a ubytování řidičů, dálniční poplatky, trajekty, tunely apod. v zahraničí. Přeprava bude provedena v přepravníku schváleném pro dlouhodobé cesty (Typ2). I ostatní náležitosti splňují evropské požadavky pro přepravu koní. Přeprava doprovodných osob a jezdeckých potřeb zdarma.

Čekací doba

150Kč/h

Doplňkové služby

Najmutí profesionálního řidiče

5,- Kč/km, nebo 200,- Kč/hod. + náklady na dopravu řidiče k vám

Jednorázové okamžité naložení problémového koně

Přijedu k Vám naložit problémového koně do vašeho přepravníku. Pomohu vám rychle a bezpečně naložit koně na zpáteční cestu např. ze závodů

800,- Kč + cestovní náklady

Výuka nakládání problémového koně

obecně 1.000,- Kč/hod.

Prakticky se celková cena pohybuje od 2.000,-Kč do 8.000,- Kč v závislosti na hloubce problému. V této ceně je zahrnuta jak náprava samotného konfliktu, tak poučení (výuka) majitele, popř. osoby, která s koněm běžně manipuluje (ošetřovatel). Honorář inkasuji až po odvedení práce a jen v případě, že se podaří daný problém vyřešit dle představ objednavatele. V ceně není zahrnuta moje doprava za koněm (cestovní náklady). Pohybuje se v rozmezí od 12,- do 16,- Kč/km, podle toho, zda je nutné přistavit přepravník či nikoliv.

Nejsem plátce DPH.

Ceny jsou orientační a smluvní. Prosím, ozvěte se pro bližší informace. Na každou objednávku vypracovávám předběžnou cenovou rozvahu.

Potřebujete přepravit koně?